login
Přihlašovací jméno:
Heslo:

Registrace
Zapomněli jste jméno či heslo?

Školení strojníků 2024
Datum: 15. 4. - 19. 4. 2024
Místo: Beroun, Hotel Grand Litava
Členská schůze 2024
Datum: 13.-15.2.2024
Místo: Hotel Jezerka u v.n. Seč
Školení strojníků 2024 
Datum: 15. 4. 2024 - 19. 4. 2024
Lokalita: Beroun, Hotel Grand Litava


Školení Strojníků 2023 
Datum: 17. 4. 2023 - 21. 4. 2023
Lokalita: Beroun
Přihláška: přihláška


Asociace je členem Hospodářské komory ČR
a České unie cestovního ruchu

Hospodářská komora ČR

Česká unie cestovního ruchu
Seznam členů naší asociace - Firmy
  • ABAS ČR - Praha , www, členská karta:
  • ABPLAST s.r.o. - Čistá, www, členská karta: 302
  • Akvahelp Metal spol. s r.o. - Třinec, www, členská karta: 285
  • Akvahelp Metal spol.s r.o. - Praha, www, členská karta: 285
  • Aseko s.r.o. - Praha, Vestec, www, členská karta: 230
  • AWV, s.r.o. - Kysucké Nové Mesto, www, členská karta:
  • Bazenservis s.r.o. - Týniště nad Orlicí, www, členská karta: 178
  • Berndorf Bäderbau s.r.o. - Bystřice, www, členská karta: 180
  • Centroprojekt Group, a.s. - Zlín, www, členská karta: 182
  • Chemoform CZ s.r.o. - Vestec, www, členská karta: 196
  • ČVUT Praha - Praha 6, www, členská karta:
  • DC Relax s.r.o. - Praha 6, www, členská karta: 260
  • doc. Ing. Bohumil Šťastný, Ph.D. - Praha, www, členská karta: 3
  • Donite s.r.o. - Teplice, www, členská karta: 301
  • Ekologická laboratoř Peal - Praha , www, členská karta:
  • Frajt s.r.o. - Kroměříž, www, členská karta: 191
  • GHC Invest s.r.o. - Praha 7, www, členská karta: 192
  • Hanna Instruments Czech s.r.o. - Praha , www, členská karta:
  • HansCraft s.r.o. - Praha , www, členská karta: 294
  • HASAM, s.r.o. - Tečovice, www, členská karta:
  • IMPRE CZ s.r.o. - Brno, www, členská karta: 293
  • Ing. Jan Máca - , www, členská karta: 299
  • Ing. Vlastimil Skála - Uherské Hradiště, www, členská karta: 221
  • IVAR a.s. - Poděbrady, www, členská karta: 197
  • Koncept Ekotech s.r.o. - Praha, www, členská karta: 198
  • KTS-AME s.r.o. - Hradec Králové, www, členská karta: 199
  • Lukáš Ondráček - Revize Hřišť - Hradec Králové, www, členská karta: 241
  • Martin Průžek - zastoupení Herborner Pumpen - Hodonín, www, členská karta: 204
  • MC Bauchemie s.r.o. - Žebrák, www, členská karta: 256
  • MICROWELL CZ, s.r.o. - Ostrava, www, členská karta:
  • Monya HS s.r.o. - Krnov, www, členská karta:
  • NORDIC LIGHT s.r.o. - Praha 2, www, členská karta: 306
  • Ozontech, s.r.o. - Zlín, www, členská karta: 290
  • Poolakcent s.r.o. - Praha, www, členská karta:
  • Proxim s.r.o. - Pardubice, www, členská karta: 208
  • RAIN.CZ s.r.o. - Praha 10, www, členská karta: 261
  • SURFACE SOLUTIONS s.r.o. - Praha 9, www, členská karta: 305
  • SYNER, s.r.o. - Liberec, www, členská karta:
  • Sypera s.r.o. - Jablonec nad Nisou, www, členská karta: 214
  • Vágner pool s.r.o. - Vestec, www, členská karta: 244
  • Vodní záchranná služba Brno-město - Brno, www, členská karta: 292
  • VÚT Brno - FAST - ÚVHO - Brno, www, členská karta: 169
  • Zdravotní asistenční služba ČR z.s. - Hradec Králové, www, členská karta:
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě - Ostrava , www, členská karta: 219
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí n. L - Hradec Králové, Ústí n.L, Praha, Plzeň, www, členská karta: 222-5